Anasayfa / Güzellik / Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmelidir ?

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmelidir ?

Minyon yapıdaki bayanlar giyim tercihlerinde çok özenli davranmalıdır. Minyon yapılarını kapatıcı ve kamufle edici giyim tarzları ile şık olmaları mümkün ancak bunu yaparken bazı püf noktalarına dikkat etmeleri gerekmektedir. Dünya yıldızları arasında yer alan ve dünyanın en seksi kadınları olarak gösterilen bazı ünlülerin bu durumu nasıl avantaja dönüştürerek göz kamaştırıcı olduklarını inceleyelim.

Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, vücut proporsiyonunuzu iyi analiz ederek bu doğrultuda giyim tercihlerinde bulunmak olacaktır.

Dünyanın en ünlü ve güzel kadınları arasında gösterilen, ünlü bayanların ağzından giyim sırlarını inceliyoruz.

Eva Longoria

Minyon yapıya sahip bir bayansanız, bilekten bağlı ayakkabıları tercih etmeyin, bilekten bağlı ayakkabı modelleri bacak boyunuzu daha kısa gösterecektir. Bunların yerine 1.55 boyundaki Eva Longoria gibi stiletto tarzı ayakkabıları tercih etmenizde fayda var.

Shakira

1.58 boyunda olan Shakira dünyanın en seksi bayanları arasında gösteriliyor ve bunu vücut kıvrımlarını iyi sergileyici kıyafetler seçmesine borçlu. Özellikle kısa boylu bayanların mini etek tercih etmeleri ve kısa topuklu ayakkabılar ile giymeleri şık duracaktır. Yüksek belli mini etekler kısa üst grupları ile kombinlendiğinde daha şık duracaktır.

Rachel Bilson

1.56 boyunda olan Rachel Bilson ise pantolon seçimindeki öneme dikkati çekiyor. Minyatür yapıdaki bayanların kısa paçalı pantolonlardan uzak durması gerektiğini belirtiyor ve ayak bileğinin bir miktar altında biten pantolonları tercih ediyor.

Kylie Minogue

1.53 boyunda olan Kylie Minogue kısa boylu kadınların uzun elbise giyemeyeceği inanışını yerle bir etmiş durumda. Kylie Minogue davet ve gecelerde giydiği uzun elbiselerle kuğu gibi salınıyor. Burada dikkat edilmesi gereken ilgiyi başka yerlere çekmek olabilir. Özellikle göğüs dekolteleri ilgiyi bu bölgeye çekmek için doğru tercih olabilir. Göğüs bölgesi açık elbiselerde, gerdan bölgesi açık kalacak ve bu durum sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecek. Ayrıca Kylie Minogue saç kesiminin fazla uzun olmamasına dikkat ederek, boyunu olduğundan daha uzun göstermeyi başarıyor.

Vanessa Hudgens

Bu sene özellikle çok moda olan yüksek bel etekler neredeyse tüm markaların yeni koleksiyonlarında yer alıyor. Minyon yapıdaki bayanların yüksek bel etekler ile olduğundan daha uzun görünmeleri mümkündür. Sezonun en moda kombinlerinden bir taneside yuksek bel etekler ile göbeği açık üst gruplar olarak dikkati çekiyor. 1.55 boyundaki Vanessa Hudgens bu tarzı büyük bir özgüven ile taşıyor.

Lea Michele

Eğer zayıf bir yapınız varsa vücut hatlarınızı belli eden ve sizi seksi gösterecek elbiseleri giymekten çekinmeyin. Bu tarz giysiler sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir. Bol elbiseler sizi daha kısa göstereceğinden, boyu 1.57 olan Lea Michele gibi vücudunuzun seksi bölgelerini belli eden elbiseler seçerek ilgiyi bu bölgelere çekebilir ve daha ince gözükerek uzun durabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir