Anasayfa / Güzellik / Karnınızın Düz Görünmesi İçin Ne Giymelisiniz ?

Karnınızın Düz Görünmesi İçin Ne Giymelisiniz ?

Göbek bölgesini ve oluşan fazla kiloları gizlemek insanlık tarihi kadar eski bir sorundur. İnsanlar bu sorunun çaresini genellikle giysileriyle ufak oynamalar yaparak sağlamaya çalışırlar. Göbek bölgenizde ve vücudunuzun diğer bölgelerinde oluşan yağlanmaları, çok farklı giysi alternatifleriyle kamufle etmeniz mümkündür. Bunu nasıl yapacağınıza gelecek olursak, karnınızı düz göstermek için giymeniz gerekenler arasında, yer alan seçeneklerden en önemlisi, siyah giysiler tercih etmek olacaktır. Kilolarınızı kamufle edebileceğiniz giysiler içerisinde, kendi fizik tipinize ve tarzınıza en uygun olanı seçtikten sonra, tarzınızı bozmadan zayıf görünmeniz mümkün. Vücutta yer alan fazla kiloları gizlemenin yollarını maddeler altında inceleyelim.

Kesim Olarak, Vücudunuza En uygun Seçeneği Bulmak Zorundasınız

Göbeğiniz var ve bunu gizlemek istiyorsunuz, bu durumda göbek bölgesinde toplanmayan elbise kesimlerini tercih etmek zorundasınız. Göbek gölgesinde toplanan kumaşlar, bu bölgelerde potluk oluşturur ve göbeğiniz olduğundan daha büyük gözükür. Bunun yanı sıra, ilgiyi göbek bölgenizden başka yerlere çekerek, göbek bölgenizi kamufle etmeniz mümkündür.

İlginizi diğer bölgelere çekerken abartıdan uzak olmak şartıyla ufak dekolteler veya omuz bölgeleri açık elbiseler tercih edilebilir. Bu sayede sizi gören insanların dikkati bu noktalara yönelecektir, karın bölgeniz fazla dikkat çekmeyecektir. Bunun dışında, göğüs bölgeleri lastikli ve straplez elbiseler, giysiler karnınızı daha düz gösterme konusunda başarılı sonuçlar verecektir.

Kıvrımlı Vücut Yapısına Sahipseniz Kilolarınızı Nasıl Gizlemelisiniz ?

Türk toplumunda en beğenilen vücut yapısı, kıvrımlı vücut yapısı olarak bilinmektedir. Beğenilen ve güzel bir vücut yapısı olmasıyla birlikte, karın bölgesi ve çeşitli bazı bölgelerde yağ birikmeleri gölebilir. Bu tip seksi kıvrımlara sahip bayanlar, az miktarda kilolu olsalar dahi, seksi kıyafetleri tercih ederek bunu avantaja çevirebilirler. Bu tür vücut tiplerinde, kadınsı kıyafetler çok iyi sonuç verecektir. Bu kesimlerde giysiler ile, göbek bölgesi göze çok hoş gelecektir.

Göbek Bölgenizi Düz Gösteren Renk ve Desenler

Bugüne kadar denenmiş tüm örnekler göstermiştir ki, siyah en zayıf gösteren renktir. Her bayanın acil durumları için dolabında siyah giysiler yer alır. Siyah renk, hatları kapatıcı ve zayıf gösteren bir etkiye sahiptir. Siyahın haricinde, bordo, haki, mavi ve benzeri koyu renkler ile aynı etkiyi yakalamak mümkündür. Göbek bölgenizde bulunan yağları kamufle etmek istiyorsanız, çok karmaşık renkleri tercih etmek yerine, sade desenleri seçmelisiniz ve yatay çizgili kumaşlar yerine dikey çizgili kumaşlar sizi daha zayıf gösterecektir. Çok renkli ve karmaşık kumaşlar sizi dikkat çekici hale getirir ve bu durumda kilolarınızı kamufle edemezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir